ах тези хемороиди

  • 888
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте мили майчета! Имам голям проблем!В 7месец от бременноста ми излезе външен хемороид.Като родих нещата се усложниха още повече.Пробвах какви ли не мазила,свещички,билки и нищо.Помагайте!Благодаря!

# 1
  • Мнения: 176
не се притеснявай, с времето сами ще отзвучат, но ще има периоди в които пак ненадейно ще се появяват. ти си ползвай мазилата, но не чакай голяма полза. При мен така стана, но сега съм бременна и пак започнаха да се проявяват. Успех и стискай зъби.
П.П. Яж по малко пикантни и солени храни.

# 2
  • Мнения: 723
не се притеснявай, с времето сами ще отзвучат, но ще има периоди в които пак ненадейно ще се появяват. ти си ползвай мазилата, но не чакай голяма полза. При мен така стана, но сега съм бременна и пак започнаха да се проявяват. Успех и стискай зъби.
П.П. Яж по малко пикантни и солени храни.

Само да добавя, че на всяка цена трябва да избягваш да имаш запек и да се миеш с хладка вода!  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 39 718
Има доста теми. Аз в началото след раждането ползвах Проктогливенол (мазило). ПОсле почнах да пия хапове на Тошков.

# 4
Благодаря ви! Това мазило го пробвах и нищо.Явно така ще е.Тук в Бургас рекламират безкръвно махане но не знам дали ще е болезнено.Ако някой знае нещо за тези методи да ми пише.

Общи условия

Активация на акаунт