Рожден ден на открито

  • 1 465
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 235
Събирам идеи и впечатления за заведения, където може да се организира детско парти. Но тъй като рождения ден ще е юни и времето предполагам, ще е хубаво, ми се ще да не е в една затворена зала, т.е. да има градина с детски кът или нещо подобно... и също ако може да не е много далече от дома - т.е. източни и южните части на София. В главата ми всичко е много ясно, само не знам къде се намира това място на мечтите? Laughing Помоооощ! baby_neutral

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Камбаните:)

# 2
  • София
  • Мнения: 15 218
В "Ментов носорог" предлагат организиране на градинско парти:
http://marti-online.com/nosorog/parti.php

# 3
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
   В Мусагеница,точно до Техническия университет са открили нов детски парти кът,който има и външен двор.Ние водихме Борето да играе там,на няколко пъти много и хареса.Всичко е ново и доста чисто,играчките са качествени и разнообразни.Поинтересувах се за рожден ден,излиза между 7.50 и 9.00 лв на дете,в това число и тортата.Имат много хубави торти/детският кът е към една сладкарница/,но може и отвън да я внесеш.При 10 деца,затварят само за вас-иначе времетраенето е 2 часа.Не знам да имат сайт,но имаме правени снимки на Борето там мога да ти пратя накоя.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 242
До нас, на бул. България, има бензиностанция на Еко петролиум с хубав детски кът. Често се организират РД. Предимство е, че има простор и разнообразни съоражения за децата, и излиза евтино, а недостатък, че има и др. хора.

# 5
da_bo
Може ли повече инфо, къде точно се намира от страната на ТУ или отсреща. Вижда ли се от булеварда  Simple Smile
Иначе ние две години подред правим РД на малчо зад пазара Ситняково детски център Пинокио не е лошо. Има кафе ако вали може да се влезе вътре но няма много играчки вътре. Иначе има двор покрит с изкуствена трева(една такава пластмасова) люлка, парзалка пясъчник и различни играчки.
Имам някакви телефони някой ако го интересува утре ще ги пусна.

Общи условия

Активация на акаунт