Раждане в Окръжна

  • 4 034
  • 17
  •   1
Отговори
Здравейте!
Никoй има ли отзиви за раждането в окръжна болница? Ще съм благодарна за препоръчване на доктор там;) Благодаря на всички!

Последна редакция: пт, 19 май 2006, 16:11 от Reza

# 1
аз съм раждала в окръжна болница София- само не знам ти за кой град питаш. доволна съм от целия екип на болницата. там родилното е малко и израждащите доктори също не са много, но са добри специалисти. имах наб;щдения и върху други раждащи, понеже постоях половин месец. по скоро съм адски разочарована от повечето акушерки, а тяхната роля при раждането и след това най-вече хич не е малка. а и да не забравя имат много добри неонатолози

# 2
Blagodaria Viola:) A ime na doktor, kym koito da me naso4ish i plastane(ako znaesh)?

# 3
аз бях при д-р Жекова и Шуманов, но знам че Жекова е много натоварена и работи повече с познати-тя е и шеф на родилно отделение, може би затова има повече работа. питай все пак нищо не ти пречи. само да те предупредя че тя много ама много държи на нормалното раждане и без основателна причина секцио не прави. за плащане-ами това е държавна болница и не е основателно да ти искат пари, освен за упойката която май беше 70 лева ако не се лъжа.

# 4
  • Мнения: 532
И аз съм раждала в Окръжна Б-ца преди 5 месеца и съм доволна от всичко там.Бих казала дори,че акушерките са много мили,поне с мен беше така.Наистина Жекова и Шуманов са много добри.Д-р Балтаджиева също (направи ми идеален шев- сега няма и помен).
Условията също са добри,чисто е и за бебетата се грижат добре.

# 5
  • Мнения: 2 494
Аз раждах октомври в Окръжна при Жекова и съм доволна. Препоръчаха ми я, дадоха ми GSM-а и, обадих и се в началото на 9 месец. като влязох в болницата дойде веднага и за 4 дни преди да родя ми се обаждаше всеки ден,абе всичко беше Ок. Платих след това по моя преценка колко пари, тя така каза. И почерпих разбира се акушерките! Доволна съм от всички, лежах 4 дни преди да родя и 5 след това.
Успешно раждане!

# 6
  • Мнения: 243
И аз също родих там. И съм страшно доволна.Родих при Д-р Жекова без никакви предварителни уговорки, и не съм платила нито стотинка, като изключим почерпката на екипа след това.Но въпреки всичко всички бяха много мили и отзвчиви.

# 7
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
 newsm10 Доктор Жекова наистина е супер и аз мисля да раждам при нея в края на юни. Тя има частен кабинет в една пресечка на "Дондуков".За плащане още нищо не знам, не сме говорили по въпроса.

# 8
  • Мнения: 1 426
родих за втори път в Окръжна София преди две седмици
Не си написала какво точно те интересува - битови условия, персонал, гледане на бебетата и т.н., отношение към пациентите.

Според мен е важно да имаш доверие на лекаря при когото ще раждаш, а аз мойта док. не я сменям и двата тъти тя ме изражда и е много добричка.

шефа на родилно не е ли д-р Хаджиева ?

# 9
  • София
  • Мнения: 625
Аз също съм доволна от раждането в Окръжна болница.
И аз раждах при Жекова, но т.к. явно всички нея препоръчват и можеш да останеш с леко грешно впечатление искам да ти кажа, че като професионалист сигурно е върха, но така крещи, че просто не е истина! Може и само на мен да е крещяла, не знам, но беше доста груба!

# 10
За съжаление ще трябва да ви разочаровам, но Жекова наистина не е добре с нервите и крещи като побъркана, след раждане цялата трепери и определено вече не е за тази професия. А и има вече доста неуспешни раждания. Просто ви споделям личен опит от раждане при нея!
 Naughty newsm11

# 11
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз раждах там преди година и 3 месеца. Бях лежала за задържане 2 пъти в същата болница и реших да не си правя уговорка с никой. Аз попаднах на д-р Кинкина. Ами доволна съм. Нямам грам оплаквания. И съм сигурна, че щях да съм също толкова доволна, на който и да бях попаднала. Докато бях на легло там се срещнах с много родилки и не видях нито една недоволна. А едва 2-3 от 30-40 беше си направила предварителна уговорка. Аз също не бих се уговорила с Жекова. МНого истерична ми се стори и може би щеше да ме е страх да раждам при нея.

# 12
  • Мнения: 1 426
И двете си деца родих при д-р Кинкина - много е добричка.

# 13
  • Мнения: 4 668
Аз родих при д-р Георги Кръстев и съм много доволна  Hug. Имах уговорка , а и той си ми следи цялата бременност и мога да кажа , че е добър специалист и човек . Много е спокоен , отговаря ти на всички въпроси и т.н. Наблюдавах отношението му към момичетата , които не бяха плащали и не открих разлика .  Докато бях в болницата случайно се запознах и с д-р Кинкина и съм очарована от нея . Като цяло мога да кажа , че Жекова едва ли е най - добрия вариант  Rolling Eyes много дръпната и вечно недоволна е !

# 14
  • sofia
  • Мнения: 8 925
.... А и има вече доста неуспешни раждания. Просто ви споделям личен опит от раждане при нея!
 Naughty newsm11
И колко деца си родила при нея newsm78 и на колко раждания водени от нея си присъствала, виж, ако работиш с нея вече е друг въпрос?
И аз раждах при нея (с още две момичета), просто тя се падна на смяна, ми не съм я чула да крещи....и впоследствие беше супер ангажирана с проблема на моето дете (без изобщо да съм се уговаряла или плащала)
Стига с обобщителните изводи....аз чак след две години опит с моята педиатърка мога да кажа - дали става или не като професионалист....

Общи условия

Активация на акаунт