Почистване на лице

  • 1 143
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Мили дами,

Бихте ли ми препоръчали някакъв добър продукт за дълбоко почистване на лице. Кожата ми е доста пореста и постоянно се замърсява. По отношение на измиването мисля, че съм си намерила подходящи продукти, но имам нужда и от нещо добро за почистване през деня - лосион или тоалетно мляко, знам ли.
Благодаря предварително и пожелания за усмихнат ден на всички!

# 1
  • Мнения: 4 546
глинените маски за лице мисля, че са подходящи за по-широки пори

# 2
  • Мнения: 661
Moiat savet e da si vzemesh produktite ot seriata Pure na Garnier.Mnogo sa dobri. Kremat e idealen za tvoiat problem.Drugoto,koeto moga da preporacham e seriata Natural na Avon s ekstrakt ot zelen chai i greipfrut. Sashto davat dobar rezultat. Hug

# 3
  • Мнения: 258
clinique-pure mimizer newsm10

# 4
  • София
  • Мнения: 4 493
Но не си взимай новия матиращ крем за мазна кожа на ОРИФЛЕЙМ - УЖАСНО МАЗЕН Е  Sick
По добре на Лореал - пюр

# 5
  • Мнения: 1 986
  Зависи от финансовите ти средства: по-евтини са зелената серия на ЕЛЕА за смесена кожа,на Лореал-има един много добър почистващ тоник без алкохол/розов/-ако кожата ти е склонна към по-голямо омазняване,не ти препоръчвам лосионите,които съдържат спирт/алкохол-кожта се изсушава,което респективно води до по-бързото омазняване.
  Иначе от скъпите марки-добри са тези на Виши,Галеник,Юсерин,Авен.

# 6
  • Мнения: 5 313
L'Oreal Pure Zone или Garnier Pure Deep Scrub Gel,добре почистват кожата.

# 7
  • Мнения: 1 986
L'Oreal Pure Zone или Garnier Pure Deep Scrub Gel,добре почистват кожата.
  smile3501 newsm10

# 8
  • Мнения: 1 564
 Днеска си взех "Clean & Clear" (тъмносинята опаковка) на Джонсън.Още с първото измиване и кожата е като бебешка. Peace

# 9
  • Мнения: 5 228
Има една страхотна маска на Юсерин, дълбокопочистваща, от зелената серия. Много е ефикасна и  кожата става страхотна от нея.

# 10
  • Мнения: 1 165
Ако имаш възможност си купи дълбоко почистващата маска за лице на Clinique .Много добри отзиви съм чувала и за ексфолианта и почистващата маска на Chanel- приятелка ми каза, че ползвани веднъж седмично и двата продукта действат много добре на кожата.

# 11
  • Мнения: 686
ексфолианта и почистващата маска на Chanel

Някой знае ли колко струват?

# 12
  • Мнения: 1 165
Не съм много сигурна,но сигурно единия продукт ще да е по 60-70 лв.

Общи условия

Активация на акаунт