Какво ви е мнението за козметиката на Manhattan?

  • 4 625
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 661
Харесвате ли продуктите с тази марка?Какво сте ползвали?Аз съм много доволна от червило #44-страхотно е.Ползвам основно него. Имам и бял молив за нокти на тази фирма, сенки, а съм ползвала и спирала. Лаковете за нокти също са хубави. Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 5 299
Имам един лак за нокти, който се олюЩва оЩе на следваЩият ден, но от анти_бактериалната пудра съм много доволна. bowuu

# 2
  • Мнения: 5 647
Не съм си взимала нищо от тази марка май.  Thinking А, сетих се. Един лак веднъж се излъгах да си купя и след второто ползване отиде в коша. Не ставаше за нищо.  Naughty Друго не съм ползвала.

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Това ми е любимата марка козметика.Ползвам абсолютно всичките им гримове и съм много доволна!

# 4
  • Мнения: 258
преди съм си взимала разни неща-не са лоши Wink

# 5
  • Мнения: 10 982
Серията за проблемна кожа е страхотна!  Peace Антибактериалната пудра също.

# 6
  • Мнения: 4 202
Антибактериалната пудра ползвам от години. Преди си бях купила спирала, но беше просто отврат, не съхнеше въобще и не знам дали бих рискувала отново. Лакове също съм ползвала, май не бяха лоши.

# 7
  • Мнения: 798
От антибактериалната пудра съм супер доволна, ползвам я от години и не си я сменям за никоя друга. $ервила също съм им ползвала и те са хубави. Последно си взех те4ни сенки за очи и нещо като си ги сложа ми люти на кожата и не знам дали ще ги ползвам.

# 8
  • Мнения: 814
 В момента имам антибактериалния фон дьо тен, гланц Twist &  Taste(бледо розово) и червило X-TREME №16.Добри са. Спиралите не ги ползвам-един път си купих и  Naughtyне съм доволна.

# 9
  • Мнения: 292
Ползвам доста техни неща и съм доволна, особенно от спиралата с винен цвят

# 10
  • Мнения: 5 313
Доволна съм от антибактериалната пудра,двойното червило,сенките.

# 11
  • Мнения: 3 223
Ползвала съм само тяхна спирала и съм много доволна.

# 12
  • Мнения: 1 512
Аз съм ползвала едно страхотно матово червило със шоколадов цвят, номера му не помня, а наскоро си купих антибактериалната пудра- доволна съм, много добре ми понася, като се има предвид, че кожата на лицето ми е много чувствителна и не много- много не понася мазила, просто уцелих Simple Smile
Друго манхатънско не съм ползвала.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 328
Хубави лакове, хубава спирала за чувствителни очи, хубави червила - това са впечатленията ми. Четейки отзивите ви за антибактериалната пудра, все повече се настройвам на вълна "покупка" Wink

# 14
  • Мнения: 235
И аз да кажа добри думи за антибактериалната пудра.Лакове си купувам от време на време , сенките някои от тях не са лоши като цяло ги харесвам продуктите

Общи условия

Активация на акаунт