Балсам за устни!

  • 9 125
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 661
Ползвате ли балсам за устни и ако да от кой сте останали с добри впечатления?Аз ползвах балсамчето на Oriflame от серията Aloe, а после и този SPA (пак на Oriflame във бялата опаковка), но искам да ги сменя. Дайте предложения! Sunglasses

# 1
  • Мнения: 1 181
преди ползвах на Ейвън, не помня точно кой, но не бях особено доволна. Сега ползвам Нивеа. Харесва ми, като изключим това, че точно този, който съм си взела оцветява леко устните в розово.

# 2
  • Мнения: 1 558
Използвам на ЮСЕРИН, доволна съм и то много.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 795
Аз съм най-доволна от новия балсам на Нивеа - Хидрофреш /в светлосиня опаковка/ Wink

# 4
  • Мнения: 237
Aз пък ще похваля балсама на Леокрема . Ползвам го вече две години и съм доволна. Peace

# 5
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ползвам вместо балсам "Нежна грижа" на Орифлейм и съм много доволна Peace!

# 6
  • Мнения: 683
Аз ползвах балсамчето на Oriflame от серията Aloe...
Аз ползвах същия. Доволна съм и от Нивея. Peace

# 7
  • Мнения: 364
nivea черешка е моя избор, леко оцветява устните и много често не слагам червило, бързо и ефектно. Grinning

# 8
  • София
  • Мнения: 847
Устните ми много се напукват, особено през зимата. Засега най-доволна съм от Avene, но последния път си взех един френски балсам DuoSkin много ми го похвалиха в аптеката и наистина е много добър, омекотява дълготрайно и има някакъв ефект на придаване на по-голяма плътност на устните.

# 9
  • Мнения: 870
На Ейвън от серията Planet Spa с масло от шеа и на Леокрема.

# 10
  • Мнения: 5 299
Лиокрема Peace А имаШе много отдавна един Глисолид, той беШе номер едно за мен, но не съм го виждала от 100 год.

# 11
  • Мнения: 35 950
Леокрема - най-любими!

# 12
  • Мнения: 2 550
На Виши, но то май се води вазелинче.
Ползвам и на Манхатан мисля...с вкус на бонбон, много е вкусен.

# 13
  • София
  • Мнения: 39 744
Аз не харесвам прекалено мазните и блестящи балсами.
В момента позлвам Нивеа.
Дияна пък ми мрънка и й купих някакъв на Editt, от аптеката.

# 14
  • София
  • Мнения: 155
Лиокрема Peace А имаШе много отдавна един Глисолид, той беШе номер едно за мен, но не съм го виждала от 100 год.

тази седмица си като си купувах вазелин го видях в една аптека. опитвам се да се сетя аптеката, ама не мога.

Общи условия

Активация на акаунт