Асцедент дева?!

  • 1 911
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 097
За майките, които се интересуват от астрология и знаят асцедентите на дечицата си! Какво ще кажете за дете с асцедент дева? Калина е зодия рак, а асцедентът й е дева, което ми се струва особена комбинация?!

# 1
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Тити е зодия Дева с асцендент Дева  Joy Joy
Подрежда, върти парзала, обяснява постоянно къде и какво прави кучето  Joy

По принцип асцендентът влияе доста по-силно върху характера и привичките на човека във втората половина от живота му, след 40.

Детето с асцендент Дева е срамежливо и не се налага , не е и самоуверено. Говори тихо, спретнато и подредено е, методично, харесвано е.
Очаква и от другите да имат също толкова високи стандарти за себе си, както него. Трябва да бъде учено да бъде тактично.
Ще расте твърде практичен човек, без да си губи времето в несъществени и непрактични планове. Има отличен вкус, макар и консервативен, като иска всичко да бъде хем изящно, хем практично.
Вярва в работата и се чувства най-добре когато е заето или е ангажирано с някаква конкретна задача или проект. Това отношение към работата ще се усилва с напредването на възрастта.

Може да видите още някои неща тук:
http://www.astro.com

# 2
  • Мнения: 918
За майките, които се интересуват от астрология и знаят асцедентите на дечицата си! Какво ще кажете за дете с асцедент дева? Калина е зодия рак, а асцедентът й е дева, което ми се струва особена комбинация?!

Я, и при нас комбинацията е същата, само че е момче Laughing Но нищо повече не мога да кажа Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 1 425
Извинявайте момичета,ама какво значи асцедент и как се определя,че не съм много чат Embarassed????

# 4
  • Мнения: 2 818
Аз мога да допълня, че асцендента показва как дадения човек вижда света и как света вижда него, много определящ е за външния вид.

  "Асцедент ДЕВА
Вие може би сте малко неуверени в себе си и не обичате да се изявявате.Перфекционисти сте и искате всички да вършат нещата така добре,както вие,но трябва да приемете факта,че не всички могат да бъдат като вас.Вие сте практични и не обичате да се захващате с неща,от които не виждате полза.Но когато правите нещо,независимо какво,винаги проявявате своя добър вкус и усет към хубавото и полезното.Вие не се страхувате от работа и затова обикновено успявате в живота.

Външен вид: Това са едни от най-големите красавци сред всички асцеденти.Тялото им е пропорционално,а чертите на лицето-завидно хармонични.Ръстът е среден и теглото обикновено е нормално,дори фигурата е склонна към слабеене.Носът е леко вирнат нагоре(т.е. чип).Лицето между другото е много фотогенично.Раменете са широки,а походката-грациозна,както и ръцете."

взето оттук
П.П. За външния вид има още доста определящи фактори!

Извинявайте момичета,ама какво значи асцедент и как се определя,че не съм много чат Embarassed????

Асцендента зависи от часа и мястото на раждането(и датата де). В момента на раждане, съзвездието което изгрява от изток, е асцендента.

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
Благодаря ви, момичета, има доста съвпадения!

Звезделина, синът ти и Калина имат разлика само една седмица, така като гледам лентичката ти. Калина е на 08.07.2004 г.

# 6
  • Мнения: 918
Ще трябва да ги запознаем Laughing, Явор е на 30.06.2004, 10.35 сутринта е роден.

Иначе преди време и аз питах момичетата тук, за таблица, за определяне на асцедента, обаче не пазя линковете TiredТогава и научих, че не хубаво да се прави хороскоп на малко дете. Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
Ще ги запознаем... Embarassed...Калина се роди към 10.45 ч.

Общи условия

Активация на акаунт