Самолетен билет за бебе?

  • 829
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 108
Обръщам се към пътувалите със самолет заедно с бебетата така като скоро ще ми се налага да пътуваме към БГ. Искам да попитам дали за бебчетата се плаща летищната такса. За Хемус разбрах че се плаща 10 % от цената на билета, но за летищната такса нищо не се споменава. Благодаря ви за отговорите предварително.

# 1
  • Мнения: 74
На мен ми предстои да пътувам с България Еър след два месеца и билетът на бебо(той е на 4,5 месеца) ми струва 70 лири.Това за мен си е Чист обир,защото все пак не осигуряват място за детето  #2gunfire  .Моят билет е 210 лири ,а 70 лири не ми се виждат като 10% от сумата.  smile3512

# 2
  • Мнения: 233
Обръщам се към пътувалите със самолет заедно с бебетата така като скоро ще ми се налага да пътуваме към БГ. Искам да попитам дали за бебчетата се плаща летищната такса. За Хемус разбрах че се плаща 10 % от цената на билета, но за летищната такса нищо не се споменава. Благодаря ви за отговорите предварително.


Ние летяхме  /KLM/ с бебе, на което билета /без място/ беше 10% от стойността на билета за възрастен+пълни лeтищни такси. Най-добре питай авиокомпанията.......

# 3
Плащат се всички летищни такси за съжаление  Close На нас билета на бебчо, без право на място излезе почти наполовина от нашите, само защото летищните такси са $260. То зависи от летището де, примерно за Софийското било нещо като $10-20

# 4
  • Bristol
  • Мнения: 9 361
Зависи от авиокомпанията и летищата може би. С БА плащам по-ниски летищни такси за децата, а с Wizzair нищо не плащам за бебето.
Aira, защо реши да ползваш България Еър newsm78 с БА май щеше да ти излезе по-евтино. Аз вече се отказах от тях, никога не ми предлагат добри оферти  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 3 880
Зависи от авиокомпанията- питай директно тях.
Ние миналата година летяхме с Кондор и не платихме нищо за детето. Купихме билетите обаче чрез Некерман, ако ги бяхме купили директно от Кондор щяхме да платим за детето 10 % от цената (без други такси, но те предполагам са били включени в десетте процента)

# 6
  • Мнения: 964
Обръщам се към пътувалите със самолет заедно с бебетата така като скоро ще ми се налага да пътуваме към БГ. Искам да попитам дали за бебчетата се плаща летищната такса. За Хемус разбрах че се плаща 10 % от цената на билета, но за летищната такса нищо не се споменава. Благодаря ви за отговорите предварително.


Ние летяхме  /KLM/ с бебе, на което билета /без място/ беше 10% от стойността на билета за възрастен+пълни лeтищни такси. Най-добре питай авиокомпанията.......

10% от листваната цена на билета не от билета за възрастни.Без значение дали билета е еднопосочен или двупосочен.На мен за еднопосочен билет до БГ ми искат 802$ а за бебетата 440$(на бебе не за двете)ако им купя двупосочни пак е толкова 440$ ако искаш #2gunfire

# 7
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
плащала сьм всичко 3а Алекс ( 10 % от биилета + ЛТ ).... а на чекинга, ако попаднеш на доволен служител и имаш кьсмет, може да помолиш да 3апа3и мястото до теб и бебо свободно....иначе ooooh! ooooh! ooooh!

# 8
  • Мнения: 74
Зависи от авиокомпанията и летищата може би. С БА плащам по-ниски летищни такси за децата, а с Wizzair нищо не плащам за бебето.
Aira, защо реши да ползваш България Еър newsm78 с БА май щеше да ти излезе по-евтино. Аз вече се отказах от тях, никога не ми предлагат добри оферти  Rolling Eyes
   

Аз реших да ги ползвам защото с тях ще кацна в Бургас.А пък Бритиш летят само до Варна и София и все от едно и също летище Гетуик. Реших,Че ще спестя време .Но инаЧе и аз не съм доволна нито от обслужването ,нито от цените им.Предполагам,Че ще ми е за последно да летя с тях. Thinking Аз проверявах цените на Бритиш ,но не ми се видя голяма разлика. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт