Дуфастон и месечен цикъл?

  • 1 640
  • 3
  •   1
Отговори
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 595
Имам следния въпрос:
Правя вече трети месец стимулация с Клостилбегит и Дуфастон. този месец доктора ме накара на пия Дуфастона от 18 до 28 ден и два дни преди да го приключа да му се обадя. След като сега говорих с него, ми каза да продължа Дуфастона още 10 дни, като при положение, че  ми дойде - да го спра, в противен случай - ако ми закъснее - да правя тест като начало.
Въпросът ми е дали продължението на Дуфастона няма да ми наруши цикъла, ако няма постигнато забременяване, т.е. дали ще ми дойде когато трябва или ще ми дойде чак когато приключа и вторите 20 таблетки?

# 1
  • Мнения: 256
Аз докато пиех Дуфастон М. ми идваше по-рано с около 2-3 дни, а по принцип цикъла ми беше 30 дена. И аз съм го пила след стимулация с Клостилбегит.

# 2
Аз също съм пила  Клостилбегит и Дуфастон и М.ми идваше дори няколко по-рано.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Аз също пих дуфастон след стимулация с меногон и ми дойде 2 дни по- рано. Единствената разлика, която забелязвам е че овуто май закъснява. На 15 ден не се беше спукал фоликула, а обикновенно овуто ми е между 13-14 ден. В събота съм на преглед и ще стане ясно какво е положението.
Според мен дуфастона не трябва да наруши цилъла. По принцип го изписват за регулиране на цилъла

Общи условия

Активация на акаунт