училище за мами във Варна

  • 475
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 586
Здравейте всички,
аз съм в 24 г.с. и живеа във Варна.сега не работя и искам да се занимавам с нещо интересно и полезно.Докато съпругът ми е на работа се чувствам самотна и много бих искала да се запозная с други бременни гени от Варна.Има ли такова училище или някакви кърсове тук където можеш да се подготвиш за предстоящото щастливо събитие?ще се радвам ако ми помогнете
. Flutter

Последна редакция: пт, 19 май 2006, 16:15 от Reza

# 1
Ima u4ili6te za roditeli v AG bolnica,vsiaka sriada sa kursovete,a vseki 4etvartak ima aerobika za bremenni,cenata e 50 lv. i ako re6i6 da rajda6 tam ti vra6tat parite,telefona go niamam,no moje6 da zvanne6 na spravki da vzeme6 telefona na Ag-to i tam 6te ti dadat podrobna informacia!!!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 365
Аз ходих на курс в Аспарухово.Без пари е, но мисля че е само за регистрираните там

# 3
  • Мнения: 1 629
Има курс към АГ-то.

# 4
  • Мнения: 1 586
 PeaceMersi na vsi4ki ,koito mi pisaha Simple Smile

# 5
  • Варна
  • Мнения: 567
Курс към АГ-то Варна.
 Всяка сряда (без 24.05) от 15.00ч. в заседателната зала, която е на първи етаж на болницата. Тогава е теорията, води се от главната акушерка-Светла. Тел. за записване 052/613 797. Но може и на място, както ти е удобно.
Всеки вторник от 13,30ч има специална гимнастика за бременни на партера, още като влезеш вдясно - пише "столова" . Води се от рехабилитаторка -Краси.
Както са казали и по-горе, плащаш депозит от 50лв., но ако родиш в АГ-то ти го връщат.

# 6

Общи условия

Активация на акаунт