Къде са ти паричките? В торбичките. Къде са ти торбичките? Под очичките...

  • 2 630
  • 29
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Напоследък забелязвам, че имам леки торбички под очите. И да съм имала по-рано - не съм ги виждала...
Лицето ми има по-уморен вид от това. Имам и леки сенки под очите и не ги искам, благодаря.

Препоръчайте крем околоочен (съвсем без бой признавам, че се мажа с един крем на общо основание и нямам специален за очи). Кожата ми е нормална.

Искам да е в тубичка или апликатор (да не е в бурканче) и да не струва колкото годишния доход на малка държава.

Благодаря.  bowuu

# 1
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
За крем не мога да ти бъда полезна (и аз се мацотя с този, който ми е за лице  Embarassed), но мога да ти кажа хубав трик против торбички и подпухнали очи.  Wink
Имаше период, в който работих в една телевизия. Всеки ден ставах в 4 сутринта и трябваше отгоре на всичко да изглеждам добре на екран.  Crazy
Очите ми бяха непрекъснато подпухнали от недоспиване, а сутрин изглеждаха направо като цепки.  Twisted Evil
Положението оправях с лъжица. Държах я в чаша с кубчета лед или под течаща студена вода, после я притисках с изпъкналата част върху окото си (колкото можех да търпя, или докато се стопли). После пак. И така... Това беше начина да отида с отворени и поприбрани очи на работа.  Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 985
Ползвам на Леокрема и съм доволна. В тубичка е и струва , около 13 лева. Но като че ли бях по-доволна от околоочния крем на Регал. Той обаче е в бурканче, струва около 3-4 лева. Като свърша сегашния пак се връщам на него.

# 3
  • Мнения: 1 413
Пробвала съм един на Лореал такъв - ми никакъв ефект нямаше, при това скъпата ми кума се погрижи да ми го донесе от Виена, но не би..., а от един пак виенски, но тяхна си някаква марка, направих алергичен обрив.
С две думи понесе ми добре само на Талодерма околоочния, наистина стяга кожата и (почти) пребори моите тежки сенки, но той пък е в бурканче newsm78.
Та по-скоро идеята ми беше да не се харчиш за Лореал околоочен за подпухнали очи.

# 4
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Още един трик се сетих. Специално за торбички под очите - бях чела някъде, че много холивудски звезди използват срещу този проблем ... не се смейте сега - крем против хемороиди.  Grinning
Пробвала съм и това. Наистина има ефект. Предполагам, че е заради съдосвиващото си действие.  Wink 

# 5
  • София
  • Мнения: 3 795
Още един трик се сетих. Специално за торбички под очите - бях чела някъде, че много холивудски звезди използват срещу този проблем ... не се смейте сега - крем против хемороиди.  Grinning
Пробвала съм и това. Наистина има ефект. Предполагам, че е заради съдосвиващото си действие.  Wink 
и аз съм чела това,но не съм пробвала

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Тъй. Отскокнах до аптеката и след щателно разглеждане се спрях на три:
- Околоочния на Леокрема (срещу торбички и сенки, бори бръчки)
- Този на Апотекер Шелер за чувствителна кожа с морски минерали
- Околоочен на Клинианс с вит. А+С

На еднаква цена са; кожата ми не е чувствителна и още няма бръчки, но наистина не знам кое да избера. Друзя, помогите!

# 7
  • Мнения: 1 547
Клинианс.  Peace

Категорично.

В момента имам дневен от новата серия на Апотеке Шелер и нищо. Дали ще се мажеш или няма да се мажеш - все таз.

Леокрема...не бих. Blush

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
...а защо едни имат УВ фактор, други нямат? И какво правим тогава (ако няма фактор)?

# 9
  • Мнения: 1 547
Ми...нищо не правим. Оказа се, че много кремове нямат фактор. Освен да се мажем със слънцепредпазни продукти за лице.  newsm78

# 10
  • Мнения: 1 986
  Ами нищо WinkНе всички кремове за очи имат UV фактор,по-важни са другите съставки,но все пак лятото идва-не е лошо да има и слънцезащитна функция Wink

# 11
  • Мнения: 2 323
1. не се мажи с крема ла лице под очите - води точно до подпухване!
2. за ув фактора, ако няма Shocked което е много странно - фдт с фактор!
 Hug

# 12
  • Мнения: 291
Ползвала съм и на Апотекер Шелер и на Клинианс, и двата са много добри. Който и да избереш, няма да сгрешиш. За изморени и подпухнали очи аз си слагам пакетчета черен чай. Първо ги потапям във вода, после за няколко минути ги оставям в камерата и после си ги слагам на очите за около 5-10 мин. или докато се стоплят. Ефектът е страхотен.

# 13
  • Мнения: 1 254
 newsm78 за какво ви е крем с УФ филтър за около очичките? От филтрите става  Shocked - не е добре да се нанасят около очите!

Още един трик се сетих. Специално за торбички под очите - бях чела някъде, че много холивудски звезди използват срещу този проблем ... не се смейте сега - крем против хемороиди.  Grinning
Пробвала съм и това. Наистина има ефект. Предполагам, че е заради съдосвиващото си действие.  Wink 
и аз съм чела това,но не съм пробвала

Да - имаенно защото тези кремове имат съдосвиващо действие  Grinning
Само, че имат понякога и други съставки, които не са предназначени за кожата около очите.
Ако държиш на нещо "западно" - аз гласувам за Леокрема  Peace
Ако се насочиш към нещо родно - предлагам ти нашия Нощен крем около очи (на Талодерма). Съдържа: Ихтиоколаген, екстракти от Див кестен, Глог, Слез и Ружа, вит. А и Е, Урея.
Див кестен, екстракт: действа съдосвиващо, тонизира и укрепва кожните капиляри и стимулора лимфния отток;
Глог, екстракт: притежава овлажняващо и адстрингентно действие;
Слез, екстракт: омекотяващо, овлажняващо и стягащо действие;
Ружа, екстракт: действа омекотяващо и противовъзпалително, третира подпухванията;

В аптечната мрежа и Пикадили.
 Peace
  bouquet кожа!

# 14
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
В аптечната мрежа и Пикадили.
Пикадили тук няма, но в 4 различни аптеки питах и нямат нищо на Талодерма Thinking
Взех си Клинианс. Чудя се (въпреки негативното мнение на Смърфиета) дали за нощен околоочен да не взема за чувствителни очи на Апотекер Шелер.

Общи условия

Активация на акаунт