Кажете си мнението за тази количка Quinny Fashion 4 ???

  • 983
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 476
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=16975&AlbumId=52123


Значи,нашия бъдещ тати ни я докара от Германия,много е запазена,но ние ще сме момиче, а цвета малко не върви,но малко!Имам идея да и пришия апликации и червени сърчица та да стане по-момичешка!Това както и да е!

Искам да ви питам дали знаете коя година е този модел,явно е стар защото не го намирам в страницата на куини!Колко горе-долу ще струва тази тук!Ние сме платили 45 евро за нея!Друго няма към нея,освен 2 бр найлони,незнам за какво са сигурно за дъжд?Има помпа,на места си седи с найлоните по алуминиевите пръчки!
Дали знаете от къде мога да си купя за нея чанта и други аксесоари!Има ли в Пловдив някъде техен представителен магазин,или в София?
И мнението ви изобщо за количката!
Ако може! Hug

# 1
  • Мнения: 5 140
Количката е супер, цената за която я е взел също е добра.
Моделчето е старичко, незнам коя година е обаче.
И изобщо не се притеснявай, че е тъмно синя.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 688
аз возя сина си в количка сиво и розово и не страдам от предрасъдъци че е момичешка
Важното е да ти е удобна,на теб и на бебо:)

# 3
  • sofia
  • Мнения: 8 925
Няма да ти се налага да переш тапицерията два пъти седмично Simple Smile
Чанта от всякъде можеш да си купиш.

# 4
  • Мнения: 3 926
Ели, а багажник няма ли? Пусни си търсачката с името на модела и виж колко много неща излизат Hug Само че трябва да питаш в магазин или направо се свържи с Неделчев и Неделчев и питай с какво столче за кола върви и виждам, че продават отделно адаптори на запад, та позаинтересувай се Grinning

# 5
  • Мнения: 2 476
Благодяря ви за отговорите,иначе има и багажник но не съм го сложила като съм снимала,понеже всичко го изпрах!
А какво е адаптори?По принцип знам че вървят всички куини колички с макси кози столчета!Ще видим по магазините!
  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet Hug

# 6
  • Мнения: 3 926
Адаптори са едни пластмасови джаджи, които се слагат от двете страни на шасито, за да се закрепи столчето за кола или зимният кош. Но не всички столчета Макси Кози стават на шасита Куини. Това трябва да проверите. Най-вероятно за това шаси ще става кошница Сити, но все пак трябва да се види Grinning

# 7
  • Мнения: 2 476
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=16975&AlbumId=52123

Сигурно са това адаптори?Незнам както и да е! Няма да слагаме столчето на количката ако не става!

# 8
  • Мнения: 3 926
Не мога да отворя снимките, но идеята е следната - на най-новите модели ставата всички кошници. На по-старите стават тези, които са били излезли тогава... разбираш ли? Ако имаш Макси-Кози Сити количка на нея стават и Мико, и Сити, и Кабрио кошници, но ако е по-стар модел количката Кабрио-то няма да става. Това е идеята. Затова звъниш на Неделчеви и те ще ти кажат. Grinning

# 9
  • София
  • Мнения: 293
Аз имам Quinny Fashion 3 XL и кошче Maxi-Cosi Cabrio за нея Hug

Общи условия

Активация на акаунт