Моля_спешно_гинеколог-патолог_в_София...

  • 1 699
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 474
Здравейте,
Моля_ако_някой_може_спешно_да_ми_препоръча_добър_
гинеколог-патолог_в_София.
Става_въпрос_за_моя_колежка_от_Македония,на_която_са_
открили_нещо_недоброкачествено.Тя_иска_да_дойде_по_най-
бързия_начин_на_консултация_в_България.
Аз_обаче_не_знам_никакви_лекари_в_тази_област,освен_например
Мазнейкова_или_Велев_от_Шейново.Обаче_те_занимават_ли_се
с_такива_случай_или_само_с_проблемна_бременност...
Моля_помогнете_ако_можете_с_информация!
Финансовата_страна_няма_значение,както_се_досещате.
Благодаря_много_предварително!

П.С.Извинявам_се_на_модераторите,ако_не_съм_улучила_къде_
да_пусна_темата,но_ужасно_се_притесних_за_жената_и_...ако_
трябва_я_преместете,само_дано_някои_може_да_помогне!

# 1
  • Мнения: 1 063
Акушер - гинеколог и онколог -  доц. Мария Попова - тел. 02/831.76.71. Само, че това е за частният й кабинет - винаги е препълнен! Идват мн. хора от провинцията. Мисля, че работи и със здравната каса, но в болница. Тя е чудесен човек и специалист. Само дано не са сменили тел. нещо, че не съм се обаждала от 3-4 год. Работи точно с патологични случаи. Успех!

# 2
  • София
  • Мнения: 2 033
И аз подкрепям мнението за доц.Попова - определено мога да й се доверя на 100%.

# 3
  • Мнения: 145
Аз мога да препоръчам доцент Цветана Дянкова от онкологията,колега на моя баща,който лично ме заведе при нея пак по препоръка.Онкологичен център,ул.Пловдивско поле,6,1156София
Частен кабинет ул.Калина Малина,24,1111София-тел.732273 tzv.dyankova@mail.bg
в кабинета и има колпоскоп,уред с които се разглеждат стените на влагалището и матката и шийката на матката за ранички образувания промени и всякакви от този характер.
Дългогодишна лекарска оперативна практика води се акушер-гинеколог,онколог.
Знам че е в тандем с доктор Стефан Иванов София,кв.Мусагеница,бл.104,вхА,ет.I,0888316426 не съм ходила при него,но отзивите са,че е чудо на природата с научни степени,квалификации,специализации,докторати-Норвегия,Щатите и незнам не помня вече къде...тука доведе един американски професор гинеколог-онколог и проповядва най-новото и модерно като практики в областта...
Моят баща,за който вече споменах е патолог по професия-д-р Христо Станоев и прави спешен гефрир и диагностика т.е цитологична диагностика, а гинекологичния преглед се извършва от гинеколог ако разбирате каква разлика изтъквам.Само,че той работи във Варна
във Майчин дом частна клиника.д.тел052/658833,0887334982Ако под гинеколог патолог се разбира частна диагноза,че и с диагнозите момента е много деликатен...
Еми това е за сега успех и късмет!Дано съм полезна...

Общи условия

Активация на акаунт