Детски пулмолог от МА-София ?

  • 12 520
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 958
Потърсих в търсачката ,но не намерих  много информация .Повечето е за астма.

Искам да заведа сина ми на пулмолог за консултация ,след прекарана тежка пневмония.
Джи пи-то ни казва ,че няма нужда, т.к. там изпращат деца с прекарани 2 и повече пневмонии, хронични бронхити и астми. Но мен ме гложди някаква тревога и предпочитам да се застраховам от следваща такава коварна болест.Защо трябва да чакам да се разболее още 2-3 пъти от това  и тогава да взема мерки? Нали? Аз лесно ще взема телефон на болницата ,но ми се иска да отидем при някой лекар , за когото съм чула добри отзиви.

Всъщност посъветвайте ме, ако сте имали сходен проблем.
Ще съм ви безкрайно благодарна.

# 1
  • Мнения: 122
Мога да ти препоръчам др Райчева от Детската белодробна клиника на Александровска, на ул."Здраве".

# 2
  • София
  • Мнения: 2 958
do_gi ,благодаря ти!

Има ли терефон д-р Райчева? Ако може още малко информация/например  -защо си доволна от нея/.
Може и на ЛС.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 098
От толкова доктори в крайна сметка най-доволна останах от хомеопатите.

 Sick Не искам да кажа, че другите са безотговорни и злонамерени. Напротив! Сред тях също има всеотдайни и прекрасни хора. Но резултатите от труда им не е достатъчно добър.  bowuu По ме устройва резултата на другите - да ги наречем холистични лекари.

 #Crazy Пожелавам ти да попаднеш на чудо!

# 4
  • Мнения: 8 459
От толкова доктори в крайна сметка най-доволна останах от хомеопатите.

 Sick Не искам да кажа, че другите са безотговорни и злонамерени. Напротив! Сред тях също има всеотдайни и прекрасни хора. Но резултатите от труда им не е достатъчно добър.  bowuu По ме устройва резултата на другите - да ги наречем холистични лекари.

 #Crazy Пожелавам ти да попаднеш на чудо!
Подкрепям това мнение!

# 5
  • София
  • Мнения: 2 958
Благодаря за мненията.  bouquet

Последна редакция: чт, 18 май 2006, 15:57 от StaM

# 6
  • София
  • Мнения: 1 724
Благодаря за мненията.  bouquet
Пулмолог- д-р Куфарджиева, беше в МА, сега е в център Закрила, но приема по здравна каса.Дори и при холистични да се лекува, нали трябва някои специалист да го види поне веднъж, та тогава да хукне по хомеопати, те работят с вече уточнени диагнози.

# 7
  • Мнения: 90
Здревейте!Със синът ми лежахме в МА-Детска белодробна болница,там работи доц.Переновска,която е много добъра.В момента ходим на прегледи при д-р Куфраджиежа в Закрила,намира се срещу английската гимназия.При нея ходят и племениците ми и моя позната. 

# 8
  • Мнения: 1 983
Благодаря за мненията.  bouquet
Пулмолог- д-р Куфарджиева, беше в МА, сега е в център Закрила, но приема по здравна каса.Дори и при холистични да се лекува, нали трябва някои специалист да го види поне веднъж, та тогава да хукне по хомеопати, те работят с вече уточнени диагнози.

абсолютно подкрепям, тя лекува Вики, когато беше с пневмония, братовчед ми е с астма и също се лекуваше при нея, но тя се пенсионира вече в МА, щом другите казват значи преглежда в Закрила, горещо я препоръчвам  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт