Moschino парфюм

  • 1 946
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 294
Мисля да си поръчам парфюм Мошино зелено шише с оранжево.Дали е хубав полвала ли го е някоя мама?

# 1
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Много наподобява на Light blue на Долче и Габана - ако правилно съм те разбрала.
 Аз обаче не съм почитател ама хич на този аромат. Моя приятелка го ползва и казва, че е траен.

# 2
  • Мнения: 294
Да не става дума за този в синьото шише нещо Love Love защото той наподобява Долче и Габана.А тоя е пак като него но в зелено и оранжево

# 3
  • Мнения: 110
Мисля да си поръчам парфюм Мошино зелено шише с оранжево.Дали е хубав полвала ли го е някоя мама?

L'eau Cheap And Chic ли имаш предвид?Само за него знам,че е с оранжево и зелена капачка...За съжаление не съм го ухала newsm78
Но имам I Love Love Perfume(оранжево със синьо) и го обожавам,просто го обожавам newsm10 newsm44  Аз си падам по такива свежи,цитрусови,омайни,но леки аромати.....
То е до вкус...ако на теб ти действа хубаво и ти отива на същността-взимай го! smile3521

# 4
  • Мнения: 5 475


Ако е този има флорален аромат.На мен ми допада!  Peace

# 5
  • Мнения: 5 313
Братовчедка ми го използва и казва че е траен.

# 6
  • Мнения: 3 388


Ако е този има флорален аромат.На мен ми допада!  Peace

На мен по принцип флоралните аромати не ми допадат, но в този има нещо особено и ми харесва. Според мен е по-подходящ за лятото, но пак зависи от предпочитанията на дамата  Wink

# 7
  • Мнения: 10 982
Хубав е, на мен ми харесва и е траен  Peace

# 8
  • Мнения: 131
Най-най-най-любимият ми аромат е на Moschino - I love love   newsm10- пак е с оранжева капачка, но шишето е с бяло и синьо. Има цитрусов аромат и е божествен.Купих си и такъв лосион за тяло.

Общи условия

Активация на акаунт