искам да ходя на солариум

  • 593
  • 7
  •   1
Отговори
Искам да ходя на солариум, но се притеснявам дали няма да навреди на малкото ми бебче, тъй като го кърмя?

# 1
  • Мнения: 258
Искам да ходя на солариум, но се притеснявам дали няма да навреди на малкото ми бебче, тъй като го кърмя?

незнам честно казано...по-добре се консултирай с лекар,чела съм доста мнения където пише че не е вредно Wink

# 2
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
А защо не изчакаш естествените слънчеви лъчи? Те със сигурност няма да навредят на бебчо

# 3
  • Мнения: 3 216
И аз кьрмя и сериозно сьм се замислила за солариум.Ще почна от другата седмица живот и здраве.Ти сама трябва да си решиш дали да ходиш или не.И аз много питах и всеки различно казва-едни викат ходи,но си покривай гьрдите,другите викат недей.За това сама прецени дали да рискуваш.

# 4
  • Мнения: 8 917
Искам да ходя на солариум, но се притеснявам дали няма да навреди на малкото ми бебче, тъй като го кърмя?

незнам честно казано...по-добре се консултирай с лекар,чела съм доста мнения където пише че не е вредно Wink
Peace

# 5
  • Мнения: 155
Няколко години подред ходех редовно на солариум - от април месец до септември - 2 пъти седмично. Поддържах страхотен тен и не ползвах никакво специално масло за солариум. Сега отчитам тази грешка - сдобих се с тъмти петна по гърба и лицето. Преди да започнеш - задължително консултация с лекар.

# 6
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
кърмене и солариум не са съвместими

# 7
  • Мнения: 178
кърмене и солариум не са съвместими
На същото мнение съм.

Общи условия

Активация на акаунт