Purette Termal vs Oligo 25-foaming water на Vichy?

  • 592
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 101
Момичета,дайте съвет-кой от двата продукта е подходящ за почистване на смесена кожа?Purette Thermal е мляко без измиване,нали?Oligo 25  си е пяна.Двоумя се кое да избера.Не използвам често ФДТ и водоустоичива спирала,а Purette Thermal e по-скоро за дегримиране,май и е без отмиване.Или греша?Видях,че има и One step cleanser - какво представлява?Ами скраба им става за всеки ден-с фини частички ли е или по-едри?Много въпроси станаха,ама знам,че вие сте в час с Vichy. newsm78

# 1
  • Мнения: 10 982
Вземи си пяната или зеления гел, но той е за мазна кожа. Oligo 25 май беше точно за нормална и смесена Simple Smile

# 2
  • Мнения: 101
Ако някой качи и снимки... Hug Hug.
Нещо не мога да се справя. Embarassed

# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 10 858
Ползавла съм и гела Нормадерм и Паната Олиго 25 /в момента имам пяната/ от двата продукта определено предпочитам пяната. Серията Нормадерм принципно е за проблемна кожа, за прочистване на тена. Гела е хубав, ако кожата е мазна.
Олигото е доста по-мек/а/.
Пурет Термал е много нежен дегримьор - подходящ е за вс. тип кожа, включително и за много чувствителна.

# 5
  • Мнения: 5 539
В момента ползвам Олиго-пяната и съм много доволна. И наистина дегримира чудесно. Е, ако имаш 10 пласта спирала, трябва да повториш Wink
Тенът се избистря освен това - истина е, при мен действа Peace

# 6
  • Мнения: 101
Като говорим за измиване на лицето,какво е мястото на La Roche Posay и по-точно на Effaclar-гелът?Той не изсушава ли доста?Гледам в сайта е даден за акнеична кожа..Не че на мен на ми излизат пъпки от време на време- и то само по брадичката... Sad

Общи условия

Активация на акаунт