запек

  • 458
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 292
привет  Wink
откакто Сашето почна да яде пюренца и оризова каша почна да ака по веднъж на ден (преди беше по 2-3) но си знаех че това е нормални и не се притесних особено . Тези дни опитахме картофена каша с морков и той не успя да се изака единия ден, на следващия на 2 пъти успя да избута нещо като пластелин и то малко и тази сутрин пак така. Кажете това нормално ли е? Дали след като успява да избута все пак нещо да не го оставя да си нагоди червата към новата храна? Колко дни да го оставя така? Това запек ли се води или просто така ще бъде занапред?
Аз бързо бързо зарязах картофите с морков и пак давам оризова каша и пюренце от круши и чайче за коремче ...
благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 219
И ние сме така. Аз давам сливки, круши или тиква като яде затягащи храни и те помагат за по-лесно изхождане.

# 2
  • Мнения: 577
аз пък днес дадох пюре от череши и елате да видите за какво ако ставаше въпрос Sick

# 3
  • Мнения: 308
при запек давам от сокчетата на Хип които са предназнаечни за разхлабване/отзад на етикета пише/

# 4
  • Мнения: 2 959
Вивита, а други каши даваш ли? Thinking Имам впредвид ечемичена, овесена те също могат да помогнат да разхлабят стомахчето, аз ги редувах и задължително давах пюре преди кашичката. От зеленчуците опитахте ли граховото пюре, или зеленият боб? А от плодовете и аз бих ти казала като Шошка- крушка, слива или кайсия, на нас поне помагаха! Успех и дано му мине бързо на Сашето! Peace

# 5
  • Мнения: 57
Според мен трябва да се пробва с плодове. Най-вероятно ще се подобри коремчето на детенцето със сливи и праскови пък и доколкото знам оризът има затягащо действие върху стомахчето. Успех!  Hug

# 6
  • Мнения: 1 564
По-добре спри  оризовата каша-тя запича.

# 7
Аз мисля че щом все пак успява да избута нещо няма проблем. Във форума съм чела че може и до седмица да изкара така и не се притеснявам ако пропуснем ден-два. Само ако видиш че се мъчи много и се напъва, е по-добре да спреш за малко храната от която си забелязала че му става. С моя малчуган, като не се изходи 1 ден аз му давам пюре от ябълка, круша или слива и се разписваме до другия ден  Mr. Green И се опитвам да му пробутам малко сокче или вода за разреждане (не че изпива нещо...)

Общи условия

Активация на акаунт