Детска кухня в друг град

  • 918
  • 5
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ще си ходим за 20тина дни по родните места, интересува ме дали мога да ползвам и там детската кухня, след като детето е с издадено картонче за кухня в Бургас и т.н. Знае ли някой? Или си зависи от кухнята в конкретния град?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 044
Здравей,
Не вярвам да имате проблеми с вземането на храна в друг град, само кухнята там да го позволява разбира се- казвам това защото според мен кухнята в Бургас е една от най вкусните и толерантни кухни. Ние по принцип живеем в София и вземаме храна от частната кухня в града, но от време на време идваме и в Бургас защото родителите ми живеят там. Никога не са ни правили проблем. Добре би било някой да проучи как стои въпроса с въпросната кухня- записване предварително има ли, колко се плаща и т.н Защото за държавна кухня в София( някои от кварталите) се чака с месеци докато приемат детето на кухня. Успех

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Мерси, дано да може  Grinning

# 3
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ние като ходим при майка ми нямаме проблеми да вземаме храна от кухнята.А до колкото си спомням пък ти и моя мъж сте градски-ако става въпрос за родният ти град и там няма да имаш проблеми  newsm10

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Еее, мерси, верно май сме градски  Laughing
(Кой е мъж ти? Sunglasses)

# 5
  • Мнения: 1 629
Аз не разбрах къде ще ходиш, но примерно, във Варна няма талони за кухня, всеки може да взима храна, само дето купоните се продават 1 седмица предварително.
Сетих се, ако искаш може да питаш как стои въпроса за конкретните градове, в По градове  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт