Maми дайте някоя "драконова" диета

  • 3 007
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 103
Мами дайте някоя диета, с която се отслабва бързо .
Храната да е малко не е проблем.
Издържам на глад и то много.

# 1
  • София
  • Мнения: 35 814
Аз съм против такива диети.
Всяка диета под 1000 ккал е вредна.
Колко кг и за колко време искаш да свалиш?

# 2
  • Мнения: 5 103
Знам, че е вредна, но все пак искам.
Сега съм 55килограма на 165височина искам 48, да съм под 50.
Време колкот се може по-бързо/чувствам се зле така, нервна съм и т.н./

# 3
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
хранене редовно по 600 гр на ден от всичко по малко но разпределено за целия ден.
Напр сутр обед вечер по 200 гр. Чай и вода според потребностите без захар

# 4
  • София
  • Мнения: 35 814
Знам, че е вредна, но все пак искам.
Сега съм 55килограма на 165височина искам 48, да съм под 50.
Време колкот се може по-бързо/чувствам се зле така, нервна съм и т.н./
Ако това са си твоите килограми само ще се измъчиш, тялото ще направи всичко възможно за да си ги задържи. Освен ако не искаш постоянно да си на такава диета.

# 5
  • Мнения: 27 524
До обяд само плодове или прясно изцедени сокове. На обяд някаква салата с малко черен хляб. За селдобедна закуска шепа сурво ядки. Вечеря - нетлъсто месо на скара със салата или задушени зеленчуци.

# 6
  • Мнения: 5 103
Знам, че е вредна, но все пак искам.
Сега съм 55килограма на 165височина искам 48, да съм под 50.
Време колкот се може по-бързо/чувствам се зле така, нервна съм и т.н./
Ако това са си твоите килограми само ще се измъчиш, тялото ще направи всичко възможно за да си ги задържи. Освен ако не искаш постоянно да си на такава диета.
Това са качени килограми, винаги съм била между 46-48

# 7
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
За мен драконовска диета е например японско чудо ли беше, що ли. Само яйца и въздух. Уф, небих издържала...

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
редувай през два часа плод и чай. Плода да не е банан, череши или грозде. Добре е да е грейпфрут, киви, ананас (суров, не компот). За 4 дни ти обещавам завидни резултати. При мен беше 4 дни 4 кг  Peace. Задържах ги и дори свалих още 2 с: неядене до обед (само кафе), следобед (около 3) 2 моркова или половин салата или плод (грейпфрут или киви) или сурови ядки или шепа сушени сини сливи. Вечерям около 1/3 до 1/2 от обичайната си порция без хляб, безалкохолно, сок ... само литри билков чай без захар. Това продължи около 2 седмици. От месец се храня нормално, но почти не ям хляб (просто не изпитвам потребност), вафли, торти, но пък рупам шоколад и кремчета разни от време на време. Аз обаче имах да свалям 10-тина килограма (на един ръст сме) и сега съм 53 -4 кг. Надявам се и аз скоро да падна под 50-те Praynig. Успех!

# 9
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Щом издържаш на глад, бъди на плодове и чай. С разни салатки на обяд и вечер. Зелевата супа също е решение.

# 10
  • Мнения: 7 186
Те и хормоните ти играят още, родила си преди 3 седмици само и затова може би ти е трудно да отслабнеш от раз. Ако не кърмиш цикъла ще ти дойде по- бързо и лека- полека ще ти се нормализират и хормоните, твърде вероятно е тогава и малко килца да изчезнат, без да се усетиш. Peace

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Аз от вчера подкарах на чай и плодове. За мен това е най-добрата диета имам идеален пример пред себе си баща ми Laughing Но на тебе ти е малко рано все пак си родила съвсем скоро.

# 12
  • Мнения: 13 512
Бой,секс и глад.Ако ти е много драконовско-зарежи секса! Laughing

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 2 508
Ама ти не кърмиш ли? Щото гледам май малко бебе на лентичката newsm78
Ако кърмиш, сигурно знаеш, че е изключително вредно за бебето?

# 14
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=59946.0
най-много свалям от нея и не е жестока.

Общи условия

Активация на акаунт