Бременост и варицела

  • 786
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 265
Малко преди или след като сина ми се разболя (появи се обрив) от Варицела аз съм забременяла. Сега много се притеснявам дали има опасност от увреждания на полда и ако да какви изследвания трябва да си направя. Пропуснах да отбележа,че за баткото се грижех само аз и татко му, т.е. сме били в пряк контакт през цялото време. Успокоявам се с това, че и аз и таткото сме изкарали Варицела като малки. Моля ако някой знае нещо по въпроса....  Praynig Praynig Praynig

# 1
  • Мнения: 814
Щом  вече си боледувала от Варицела няма страшно Peace. Доколкото знам е опасно да я изкараш по време на бременноста Flutter.

# 2
  • Мнения: 2 180
Щом  вече си боледувала от Варицела няма страшно Peace. Доколкото знам е опасно да я изкараш по време на бременноста Flutter.
Точно така! Не се притеснявай. Една колежка докато беше бременна във фирмата имаше бум на варицела и трима колеги покрай нея бяха контактни,а сега има здраво дете! Знам,че не е опасно,имаш си имунитет щом си я карала.

# 3
  • София
  • Мнения: 11 692
И аз знам,че що си я карала имаш траен имунитет и няма страшно!Но за по-голямо спокойствие попитай и лекар!

Общи условия

Активация на акаунт