рецептита на HAPPY

  • 8 688
  • 12
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 686
Някой знае ли някоя от рецептите на този страхотен ресторант?
- панирани сиренца или кашкавалчета
- пилешки късчета в топено сирене
- картофки "Уеджис"

Доста вкусничко готвят..... Simple Smile, нали?

# 1
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
ето ти малко по темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=31098.0

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 686
ммммммммммм върха си
Браво на теб!!! Благодаря много

# 3
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Имаше някъде и рецепта за ориз със зеленчуци на Хепи, но сега не ми се рови. Пробвай и ти с търсачката. Оризът го правих миналата седмица и е меко казано невероятен.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 686
ОООО Много ти благодаря
намерих я рецептата за ориза...
В Хепи точно това никога не съм го опитвала, но щом казваш че е невероятен ще го изпробвам още утре.

Хепи са наши клиенти, но никога не казват рецептите си. Само веднъж беше дошъл 1 готвач, който се хвалеше че открили ресторант и в Барселона. Политиката на фирмата била такава, че във всичките им обекти храната да бъде еднаква на вкус, независимо от готвача  bouquet
Та ако има някой от вас в Барселона може да пробва  Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 6 242
Да, оризът им със зеленчуци е много вкусен, и не само той. Wink

# 6
  • Мнения: 1 210
ОООО Много ти благодаря
намерих я рецептата за ориза...
В Хепи точно това никога не съм го опитвала, но щом казваш че е невероятен ще го изпробвам още утре.

Хепи са наши клиенти, но никога не казват рецептите си. Само веднъж беше дошъл 1 готвач, който се хвалеше че открили ресторант и в Барселона. Политиката на фирмата била такава, че във всичките им обекти храната да бъде еднаква на вкус, независимо от готвача  bouquet
Та ако има някой от вас в Барселона може да пробва  Laughing

Да им кажеш следващия път, че във всички ресторанти, сиренето в бекон има един и същи вкус - НА ГРАНЯСАЛА МАЗНИНА. Абсолютно без изключение. Всеки път си поръчвам с надеждата, че ето сега, точно днес ще ми поднесат качествени сиренца - ама не.
И в София и Шумен и Пловдив - все тая.

Но пък Пиле Беарнез - върха е.

# 7
ОООО Много ти благодаря
намерих я рецептата за ориза...
В Хепи точно това никога не съм го опитвала, но щом казваш че е невероятен ще го изпробвам още утре.

Хепи са наши клиенти, но никога не казват рецептите си. Само веднъж беше дошъл 1 готвач, който се хвалеше че открили ресторант и в Барселона. Политиката на фирмата била такава, че във всичките им обекти храната да бъде еднаква на вкус, независимо от готвача  bouquet
Та ако има някой от вас в Барселона може да пробва  Laughing

ресторантът в Барселона предлага испанска кухня. решихме да заведем наши приятели холандци и меко казано, се почувствахме неловко, защото нямаше нищо българско. в крайна сметка, под тезгяха:), ни приготвиха по една шопска салата, ама я ядохме с испанска бира, поради липсата на бг напитки. другите манджи си бяха испански.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 242
ОООО Много ти благодаря
намерих я рецептата за ориза...
Ще ми дадеш ли линк към нея, че сума ти време вече ровя и не я откривам.

# 9
# 10
# 11
  • София
  • Мнения: 10 858
А за картофки намира ли ви се рецепта? Simple Smile

# 12
  • Мнения: 5 500
Да им кажеш следващия път, че във всички ресторанти, сиренето в бекон има един и същи вкус - НА ГРАНЯСАЛА МАЗНИНА. Абсолютно без изключение. Всеки път си поръчвам с надеждата, че ето сега, точно днес ще ми поднесат качествени сиренца - ама не.
И в София и Шумен и Пловдив - все тая.
Знаеш ли, аз подозирам, че това е то бекона Thinkingне го понасям минал през термична обработка и това е, миризмата му де, и иначе не го ям! Но, затоплен бекон ми е най-противното нещо на света Sick

Общи условия

Активация на акаунт