Ясла 31 Хиподрума - разходка на децата

  • 634
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 62
Детето ми е от скоро в 31-ва ясла в Хиподрума и до сега не съм видяла да ги извеждат навън. Попитах Госпожата и тя мии каза, че били 2 с 20 деца и все още не можели да ги извеждат. Разбирам, че е трудно да следиш 10 деца, но е грехота да ги държат затворени на това хубаво време. Ние сме нови и моля да споделите как точно са нещата и според вас нормално ли е това?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 352
По принцип си права, но ако наистина лелите са малко и не могат да смогнат с децата, по добре е да им стоят пред погледа, пък вие ще наваксате след яслата с разходките.

# 2
  • София
  • Мнения: 561
извинявам се, че се намесвам така в темата, но искам да попитам доволни ли сте от тази ясла? Тя е най-близо да нас и се чудя да записвам ли в нея малката? Вярно че имаме още време, но от всички страни ме карат да подавам документи сега, че да може догодина да я вземат  Shocked
Моля ви кажете нещо за тази ясла, ще съм ви много благодарна  Hug Hug

# 3
Ние сме в 31 ясла от януари и смея да твърдя , че съм доволна , като се изключи наистина  липсата на разходки. Наистина са две лелки и три сестри , но това в никакъв случай не ги оправдава, в крайна сметка аз си взимам малкия в 16  часа и отиваме да се разхождаме някъде. От яслата съм доволна, има дисциплина , вече проявява желание да се облича и храни сам , преди това беше невъзможно. Ходи с желание, единствено с храненето се притеснявам , че ги оставят сами , защото всички знаем как и колко ще се нахрани едно двегодишно дете само.

Общи условия

Активация на акаунт