Петна от дезодорант по мъжки ризи - почистване?

  • 11 693
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 365
Моят човек ме хвана тези дни, че съм се регистрирала в БГ-мама Laughing
Много държи да питам, дали знаете за начин на почистване на петна от дезодорант (под мишниците) от ризите му?
Ежедневното му работно облекло изисква риза. Независимо дали използва дезодорант или стик обаче, след няколко-месечно носене, продуктът се натрупва под мишниците на ризите, втвърдява се и съответната дреха вече не става за носене.
Ако се сещате за начин да се избегне или да се почистят петната, моля споделяйте Simple Smile

# 1
  • Мнения: 46 484
Моят мъж откри, че с Вениш много ефективно се бори този проблем. Не всеки път, примерно веднъж в месеца е достатъчно.
На самото място слагаш от препарата и примерно след 2-3 мин. пускаш в пералнята.

# 2
  • Мнения: 5 365
Мерси, Не се сърди човече. Определено ще пробвам тези дни и ще дам отзиви Flowers Hibiscus

# 3
  • Мнения: 1 021
обезмаслител Меглио
п.с. аз ползвам Жилет гел и са доста по малко следите

# 4
  • Мнения: 13 526
В ДМ има специален препарат за петна от дезодорант. Напръсква  се, разтрива се, след 10 минути в пералнята и излиза като нова дрехата. Почистих перфектно всички тениски на сина ми.

# 5
  • Мнения: 1 210
В ДМ има специален препарат за петна от дезодорант. Напръсква  се, разтрива се, след 10 минути в пералнята и излиза като нова дрехата. Почистих перфектно всички тениски на сина ми.
Пролетно цвете, може ли снимка на този препарат, да видим как изглежда, ще съм благодарна  bouquet

# 6
  • Мнения: 13 526
http://old.bg-mamma.com/?topic=989358.165;topicrefid=20
ето снимка, пост 176

Последна редакция: пн, 30 окт 2017, 17:25 от Пролетно цвете

# 7
  • Мнения: 25 565
В Лидл от време на време също пускат препарат против петна от дезодорант. Пробвах на снежнобяла блуза – отличен резултат.

# 8
  • Мнения: 1 210
Благодаря!  bouquet

# 9
  • Мнения: X
Най-лесния и евтин начин е с лимонтозу. Разтваряте го в малко вода накисвате дрехите с петна за малко и после в пералнята да се изперат. Това е.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 1 128
почистват се и с препарати за котлен камък

# 11
  • Мнения: 4 495
Лимонов сок. Пробваш върху незабележимо място дали ще повреди цвета и ако не го променя -- изстискваш върху петната. Стои около час, след това пускаш в пералнята. Нищо не остава - нито петно, нито миризма.

# 12
  • Мнения: 5 365
Доста варианти имам да пробвам. Ще споделям впечатления после, да кажа какво е проработило Simple Smile

# 13
  • Мнения: 5 405
Я, добри съвети за тениските и ризите на моя приятел, ще ги пробвам. Heart Simple Smile
Аз пък искам да ви покажа (не е реклама, просто съм мега доволна Simple Smile ) 1-2 продукта, от които останах очарована и не пропускам да ги похваля на всеки, който се оплаче от петна по дрехите или миризма на пот.
Няма аромат самия продукт и потта НЕ мирише (но СЕ потите, тоест няма вредни съставки, които да спират потенето), няма следи по дрехите. Единия вариант е стик-камъче (при мен трае 24 часа, докато се появи някаква миризма на пот, като съм го сложила вечер, та до следващата). Имам това от 50гр и го ползвам от миналия август месец! Тоест вече повече от година и още не съм го свършила, а ползвам само него. Купих и на баща ми, защото много се поти. Направо се прероди човека. Grinning Беше много скептичен, както и аз, разбира се.
Това лято си взех и течен вариант (тук трайността е по-кратка, може би около 12 часа), при впръскването има лек аромат, но след това не мирише на нищо. Петна по дрехите си не съм виждала и при двата варианта.
Камъчето всеки може да го ползва. А от течните варианти има аромати както за жени, така и за мъже и деца. Но аромата, както казах, се усеща само първите 2-3 минути като се напръскате.
Ето снимки долу да видите как изглеждат, продават ги в био магазините, цената им е почти идентична с всеизвестните, уж добри, марки на дезодорантите по магазините, но са в пъти по-добри!
Скрит текст:

# 14
  • Мнения: 13 526
Merry.
аз и ММ ползваме вече година камъка от Зоя, който си показала и наистина ефекта му е много добър. Пък е и много икономичен. Няма миризма, няма следи. Но тийна предпочита дезодорант и стик с талк, следователно следите и миризмата са налице. Само препарата от ДМ ме улесни с лесното почистване на петната и миризмата.

Общи условия

Активация на акаунт