Шампоан за мазна коса

  • 10 791
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 309
Здравейте на всички Simple Smile
Искам да ви помоля, ако някой може да ми предложи шампоан за мазна коса. Моята се омазнява много бързо. Трябва да я мия през вечер, но аз отлагам поне през две. Преди време бях взела от фризьора един шампоан, но не ми свърши работа. Сега си взех съвсем обикновен от коприва, че го препоръчват за мазна коса, но... и той не става. Има ли някой, който е доволен и знае ефикасен шампоан, да ми предложи.
Благодаря  bouquet

Последна редакция: пн, 30 окт 2017, 10:28 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 978
Този новия, синия шампоан на елсев за мазни корени и сухи краища?

# 2
  • София
  • Мнения: 28 439
Виж тази тема – http://www.bg-mamma.com/?topic=868824

# 3
  • Мнения: 547
https://apteka.framar.bg/30048693/%D0%BB%D1%8C%D0%BE-%D0%BF%D0%B … -250-%D0%BC%D0%BB

Доста опаковки съм употребила от този. Много добра работа върши при мен. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 527
Този новия, синия шампоан на елсев за мазни корени и сухи краища?

Аз го пробвах, направи ми пърхут. И косата ми пак беше мазна на 3ти ден.
Обмислям да пробвам някоя от марките в аптеките - Ducray, Phyto.

# 5
  • Мнения: 547
Този новия, синия шампоан на елсев за мазни корени и сухи краища?

Аз го пробвах, направи ми пърхут. И косата ми пак беше мазна на 3ти ден.

Напълно подкрепям написаното! Аз имам чувството, че дори ми се омазняваше по-често.

# 6
  • Мнения: 8 213
А колко дни очаквате да не си миете косата?
На 3 дни си е идеално. Сигурно не живеете в гората на чист въздух. В София всички изпарения и гадусти. Работата в затворени помещения и прахоляка. Води до замърсяване на косата. Дали можете лицето да си го миете на 3 дни?
Косата е същото даже по-кофти защото поема миризми и какво ли не.
Повечето хора които се хвалят, че си мият косата на 5 дни, просто си ходят с мръсна коса.

# 7
  • Мнения: 2 721
Моята коса е същата, даже напоследък я мия всеки ден защото става ужасна, от колометър си личи , че е мазна , и не мога да изляза от нас така.
Всички шампоани , обикновенни и професионални , които съм пробвала ми влияят зле, става ужасно суха и сплескана и безжизнена и на другия ден пак е мазна.. Не я пипам често , гледам и преса рядко да използвам.
А това за по рядкото миене на коса..имах позната , кото на 7дни я миеше при фризьор, през това време ползваше само сух шампоан и като се доближах до нея косата и мириршеше ужасно!

# 8
  • София
  • Мнения: 1 070
Аз също съм с доста тънка и бързо омазняваща се коса. Посочените по-горе шампоани не вършат работа при мен. Даже обратното, по-бързо ми се омазнява от тях. Единия го ползвам в момента, щом свърши - няма да повторя. Много отдавна съм ползвала на Ла Рош с екстракт от коприва и бях доволна. 

# 9
  • Мнения: 7 325
Бързо омазняваща се коса разбирам да я измиеш вечерта и сутринта да е на клечки. В градски условия е съвсем нормално да се омазнява и мие през ден, два.
Сложи няколко капки масло от чаено дърво в шампоан за нормална коса и пробвай известно време. Моят опит с шампоаните за мазна коса показва, че колкото повече ги използваш толкова по-зле става.

# 10
  • София
  • Мнения: 5 654
Препоръчвам шампоан с хума, например този. Нека не те притеснява ниската му цена, върши добра работа.

# 11
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 823
Препоръчвам този - https://www.aroma.bg/catalog/zdrave-aktiv-huma-shampoan-protiv-p … skalp-400-ml-549/

# 12
  • Мнения: 2 328
Аз дълго време ползвах само скъпи шампоани и маски (30-150лв за 1 продукт) и ефект не видях откъм омазняване.Единственото,което ми помогна реално е метода no poo.

# 13
  • Мнения: 318
Показаните от Атти и Джулая съм ги ползвала, никаква полза. Всичко е до хормони, това е истината. Иначе на мен най - добре ми действа Шампоана за мазна коса на Wash and go.

# 14
  • Мнения: 703
Сподели каква е косата ти,боядисана или не,само в корените или се омазнява или и по дължините,сърбеж,пърхот...

Общи условия

Активация на акаунт