Детски торти - мнения и съвети, 3

  • 58 240
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 408
Искам да похваля торти Чочко.Направиха ми уникална торта за 18 РД на дъщеря ми.Наистина беше много красива.Точни и коректни с доставката.Днес поръчах и тортичка за синът ми.Препоръчвам ги!
А какво е мнението ти за  вкуса на тортата?

# 31
  • Мнения: 19 271
Нашата торта от Папая също беше много вкусна. За мой срам почти само аз изядох частта, която остана след рд.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 040
Ами тортата избрах да бъде с крем Болеро-в сайта е обяснен.На мен ми хареса,лек е кремът.Това е въпрос на вкус.Има голям избор от пълнежи. Hug

# 33
  • Мнения: 4 994
С две ръце препоръчвам тортите от Mr.Dino - http://www.mrdino-bg.com/, страхотен вкус, истински професионалисти, точни и коректни Simple Smile, може да занесете и снимки как искате да изглеждата тортите ви и ще ги направят без проблем.

Аз от Дино поръчах шоколадова торта Корона Д'Оро, но съм разочарована. Тортата беше прясна и приятна на вкус за обичащите по-тежки и сладки торти, но съставът, уви, включва палмова мазнина и растителна сметана на едно от първите места. Предполагам за да поддържат такива добри цени, няма как да влагат скъпи продукти.

Аз съм доволна от сладкарска къща Козница и 100 грама сладки, но ми се иска да разширя възможностите за избор на сладкарници, които не ползват менделеевата таблица в тортите си. Не че тортите са много здравословни, ама поне да няма всякакви боклуци вътре. На предната страница някой беше препоръчал Младман Кейкс и Кейки Бейки. Освен тях, коя друга сладкарница бихте препоръчали, които работят с качествени суровини и правят леки, приятни плодови торти? Сладкишница Гаврош такива ли са? Цената не е от значение. В петък трябва да купувам тортичка за семеен празник и се чудя от къде да я взема.

# 34
  • Мнения: X
На Ананда тортите са с хубави съставки, но те залитат към веганство и суровоядство, та вече не съм съвсем сигурна какво точно предлагат. Имат сезонни плодове в тортите, най-добре е на място да се опита и разгледа.

# 35
  • Мнения: 4
Здравейте, искам да споделя своят горчив опит от торти ЧОЧКО.
За кръщенето на синът ми поръчахме голяма торта от сладкарницата им в Гео Милев. Уточнихме всичко и платихме 1 месец преди събитието. Уговорката бе да дойдем и да я вземем на деня най-късно в 10 сутринта. На дата и часа отидохме – тортата не беше там, пътувала все още от цеха им. Обещаха ни че ще ни я докарат директно в ресторанта преди 12. Е познайте дали дойде? Последваха многобройни обаждания на „кол центъра им“ който те кара да изчакаш 5 минути и прекъсва линията..
Като родител правещ кръщене на детето си вместо да се грижа за семейството и гостите се наложи да се занимавам с тяхните торти, което вгорчи изключително много изнерви нашият празник. Не го пожелавам на никой, не си го причинявайте и вие с торти ЧОЧКО. След около 7 обаждания от които отговориха на 1 и ме увериха че тортата пътува. Най-накрая тортата пристигна в 15:00 следобяд, когато голяма част от гостите си бяха тръгнали. За нас остана неприятният вкус в устата от тяхното безхаберие.  След този случай в сладкарницата им не бих влезнал дори и да пия кафе.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 040
Аз пък съм много доволна-донесоха ми я вкъщи без никакви проблеми.Всичко беше точно.Да,нямах точен час,но спазиха диапазона,който беше обявен.Отново бих поръчвала от тях

# 37
  • Мнения: X
Здравейте ! Дали има къде да отида и директно да закупя готова торта за детски рожден ден, т.е, над 20 парчета, декорирана подходящо за дете ? Благодаря предварително.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 676
Здравейте, кои торти бихте препоръчали? На Чочко (Лозенец) или МетКафе? Ще ги взимаме на място, т.е. няма да разчитаме на доставка. Кои пълнежи бихте препоръчали?

# 39
  • Мнения: 1
Здравейте, поръчах торта за рождения ден на моята дъщеричка и искам да Ви споделя, че останах много разочарована. Тортата която ни доставиха няма нищо общо с тортата от каталога. Вкуса на тортата е неподходящ за малки деца,много тежък и туткалест,цялата торта стои някак сбита и много сладка.
Сайта е sladka-bulgaria.bg имайте го впредвид.

# 40
  • София
  • Мнения: 30 085
Здравейте,

трябва ми детска торта с максимално изчистени съставки, вкусна и по възможност без фондани, захарни фигури и подобни "екстри".

# 41
  • Мнения: X
Ананда правят страхотни торти с натурални съставки.

# 42
  • София
  • Мнения: 30 085
Ананда правят страхотни торти с натурални съставки.
Мерси! Ще ги разгледам.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 545
Аз се доверявам на Dolce Mela в Пловдив вече 3 поредни празника от август до сега. Тортите им са уникални, Бишкотино ми е любимия пълнеж, всички го харесват. По-скъпи са, примерно 10 парчета са около 40 лв, но пък са страшно вкусни. Можете ли да препоръчате други подобни торти за Пловдив?

# 44
  • Мнения: 2 394
Съжалявам, че се доверих на торти Чочко. Никъде не е пояснено че тортите са им украсени с истински цветя и треви. Набодени в тортата без дори дръжките да са увити във фолио. Ами горчи... Всеки опит за промяна на цвета или декорацията го тълкуваха, като специално желание и естествено променя цената. Но отказа ми от плочка, която бе включена по каталог, не коригира крайната цена. Тортата бе червено кадифе. Нищо особено, нито беше сочна, нито крема имаше специфичния вкус. За същата цена съм купувала доста по голяма, по вкусна и според моите желания торта от "Романтика". Съжалявам че тази година им изневерих.

Общи условия

Активация на акаунт