получих кървене

  • 1 901
  • 32
  •   1
Отговори
Бременна съм в 6 г.с. Днес получих кървене. Какво означава това- спонтанен аборт или?

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Ами ,мила, до сега трябваше да си на лекар, а не да питаш във форома какво значи.Не е казано, че е аборт, аз също получих кървене и лежах в болница за задържане!Съветвам те възможно най-скоро да отидеш на лекар!
Успех и дано всичко е наред!

# 2
  • Мнения: 106
не винаги озна4ава аборт,но трябва незабавно да потърсиш лекар
много ли прокърви или малко?

# 3
  • софия
  • Мнения: 495
не е задължително! Но отиди на лекар обезателно!!!аз също имах този проблем

# 4
не винаги озна4ава аборт,но трябва незабавно да потърсиш лекар
много ли прокърви или малко?
не е много но все пак си е кървене.Обадих се на лекарката но тя каза да изчакам до утре

# 5
  • Мнения: 5 317
Стискам палци всичко да е наред. Peace

# 6
  • Мнения: 106
мисля 4е най-добре е за сега да легнеш и да по4иваш и особено важно е да си спокойна-всяко напрежение или стрес може да ти се отрази лошо
опитай да поспиш без да мислиш за това и утре сутрин ще видиш

# 7
  • Мнения: 3 069
Може да има леко отлепване на плодния сак, аз лично те съветвам веднага да отидеш в болницата...

# 8
  • Мнения: 388
И според мен е редно веднага  да те види лекар и да установи причината за кървенето,след което да ти предпише някакви лекарства.Ще стискам палци всичко да е наред! Praynig

# 9
  • София
  • Мнения: 39 741
Аз изобщо не мога да приема диагнозите по телефона.
Във 2ри месец лежах за задържане, имах кървене. 2 седмици подпирах болничните легла. 1вите няколко дена на инжекции и с-ма.
Така, че бегом до районна б-ца.
Не виждам от къде си. С мъж ми 1во отидохме в Пирогов, но там ни казаха, че с бременни не се занимавали и ме изпратиха във 2ра градска б-ца, която ни е по район.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 044
Не се притеснявай,но по-най-бързия начин при доктора  ти.Аз също получих в 5-6 г.с.,при мен беше кафеникаво зацапване и то малко,но  установиха,че имам отлепване на плодния сак и то доста голямо,постъпих веднага в болница,биха ми инжекции папаверин и пиех утрогестан,лежането е задължително NaughtyСтискам палци всичко да е ок Praynig

# 11
  • Мнения: 2 553
Отивай на преглед!  Peace

# 12
  • Мнения: 222
Всяко кървене по време на бременност е опасно, zатова по добре в болница, и аz прокървих в на4алото и си полежах в болница. Успех, дано вси4ко да е наред. Praynig

# 13
  • Мнения: 2 035
не винаги озна4ава аборт,но трябва незабавно да потърсиш лекар
много ли прокърви или малко?
не е много но все пак си е кървене.Обадих се на лекарката но тя каза да изчакам до утре

Според мен веднага отивай на преглед в болницата, недей да чакаш повече. Колкото по-навреме, толкова по-добре. Успех  Praynig

# 14
  • Мнения: 3 042
не е много но все пак си е кървене.Обадих се на лекарката но тя каза да изчакам до утре

 Тая лекарка е за #2gunfire.Всяко кървене през бременноста /дори и да е едно петънце само/ е повод незабавно да се потърси лекарско мнение и то НЕ по телефона, а лично. Причините за кървенето може да са различни. Най-добре лекар след преглед ще каже каква е причината, има ли място за притеснение и какво трябва да се предприеме в конкретният случай.
Желая ти всичко да е на ред!

Общи условия

Активация на акаунт