Как си почивате?

  • 2 469
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 151
Напоследък не ми остава време да си почивам. Не мога да отделя и време за себе си - да си направя някаква хубава прическа, да отида на козметик. Не ная къде е причината - не мога да си почивам. Нямам време за разкрасяване. Споделете как намирате време за самочувствието си. Преди няколко дни намерих мъничко време да си купя нови дрешки. Сега не съм доволна с избора си, защото не дообмислих какво е подходящото облекло за мене. Много бързах отново. Мисля, че за една жена най-хубавия начин да си почива е да пазарува нещо, свързано със собствената красота. Вие как мислите? Simple Smile

# 1
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз си почивам в леглото с хубава книжка в ръка. Мен ме няма много-много по пазаруването

# 2
  • Мнения: 151
Забравих да кажа, че си почивам и пред компютъра.

# 3
  • Мнения: 151
Не само си почивам с компютъра. Работата ми е свързана с компютри и програмиране.

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Най-добре си почивам пред комютъра, изключвам от всичко!
И аз нямам много време за споменатите от теб неща.Но гледам да си правя прическа която се подържа лесно, сама се боядисвам.Днес си купх дънки(не бях си купувала нищо от доста време) и се чувствам много по-различно.Грим слагам ряко, а преди без него не излизах.Но човек трябва да се примирява с някои неща!

# 5
  • Мнения: 151
И аз преди си слагах грим, а сега само червило.

# 6
  • Мнения: 388
Почивам пред компютъра.
Рядко се гримирам и ходя на козметик.
През деня не ми остава време за мен, вечер вече съм уморена.

# 7
  • Мнения: 1 202
И аз си почивам пред компютъра или пред телевизора! Crazy

# 8
  • Мнения: 5 299
Оффф, как обичам само да пазарувам Mr. Green Mr. Green Mr. GreenОбачЕеее, точно сега както съм със 7/8 кила от горе, само като си представя как Ще изглеждам в каквото и да е пред огледалото в пробната, и моментално ми се изпарявам всякакви идеи за пазар. Наблягам вмомента на козметиката Flutter Като сваля килата, Ще направя един маратон по магазините. Иначе много добре ми се оправя настроението като харча пари Crazy тези дни едвам се сдържам просто. Blush

# 9
  • София
  • Мнения: 2 530
Пред компютъра.

# 10
  • Мнения: 5 313
Като обикалям магазините и харча пари,ако имам. Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 39 715
Ох, пред компа определено не мога да си почина.
Днес, нали са ме налегнали бъбречни болки реших да не правя нищо. Почивах на дивана, гледах филми. След малко и ще си полегна на спаляната Simple Smile Почивам и с книжка в ръка... ако намеря време за книжка Simple Smile

# 12
  • Мнения: 936
Пред компютъра, или с хубава книга. С чаша кафе или бира. Или пред ТВ, пия нещо, лакирам се , гримирам се, говоря по телефона. Ей такива неща.

# 13
  • Мнения: 5 103
Спинкам само така си почивам.

# 14
  • Мнения: 614
Обичам да почивам сред приятели, на чашка... newsm53 В момента съм в майчинство и не работя, занимавам се с мишока и с домакинството. По цял ден съм по кафетата  Peace и към 17 часа се пребирам да готвя, мия.... и каквито задълженият имам да свърша  newsm09  ( той си идва в 21ч. )Винаги съм гримирана, ставам сутрин половин- един  час по-рано за да се накипря  smile3521... но най-добре си почивам  в прегръдките на любимия  smile3508

Общи условия

Активация на акаунт