Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

BG

Мнения: 1 899
Здравейте,имам един въпрос.Може ли от прием на антибиотик Клиндамицин 600mg,да ми закъснява цикъла.Последните месеци ми идва с по 5 дни закъснение,последно ми беше на 21 септ.,преди това на 16 август,и сега все още си чакам.Подута съм като балон,снощи ужасно главоболие имах.А такова закъснение имах и в началото на годината от 15 дена.От 21 януари,после чак на 6 март ми дойде.Бях вече в несвяст от притеснение.Много ми е  нервно,вкъщи не искам никой да ме занимава с нищо.В такъв случай,как бих могла да знам кога ми е овулацията,след като ми закъснява?Ако има връзка бяхме и на почивка на 1500км.т.е смених климата за 10 дни.Оффф кажете нещо.Иначе се пазим.
« Последна редакция: сб, 29 окт 2011, 13:45 от deyzyi »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.