Звездни компромати - 349 част

  • 111 055
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 9 865
Лилето Павлова е внучка на партизанин и член на ЦК, нямам особена търпимост към нея, симпатии нула. Не мисля, че е имала лош стандарт някога, горката.

# 736
  • До морето
  • Мнения: 7 060
Абе и мъжът и да ги е купувал, не е все едно дали си в ХМ или Версаче. Марковите неща ти дават едно такова чувство, че си повече от тези дето ги нямат.

А това чувство е вредно да е налице у един управляващ.

Въобще не съм съгласна! В повечето държави по белият свят обикновено с политика се занимават богати хора. Хора, които са доказали, че са умни и успешни. Постигнали са максимумът в областта си и влизат в политиката да помогнат и на обществото, един вид. Другият вариант са потомствените политици - синове и внуци на американски сенатори знаят още от яслата, че ще се занимават с политика- учат политически науки, чужди езици, дипломацияи т.н. И това се приема за съвсем нормално, както синът на лекаря да стане лекар. У нас му викаме връзкарство. Може би защото в България потомството е на ЦК на БКП, а то не е дало кой знае колко добрини, та затова.....

Мисълта ми е, че и в двата случая богатият човек е по-добрият избор за политик. Той пари си има, би следвало да не е подкупен, да не се изкушава лесно, да не се главозамайва от имане и т.н Но ние много се радваме, когато обикновен и обикновено прост човек влезе в политиката, дори и на местно ниво." Ееее, Пешо комшията стана кмет, той е много честен!". Ми той е честен, ама е гладен като въшка. И утре някой като му даде 10 бона, дето никога друг път не ги е виждал на куп и гледай как Честният Пешо разписва където и каквото му кажат.

# 737
  • Мнения: 5 903
Като се има предвид, че в България няма как да се получи да управляват потомствени политици, аз предпочитам да управляват хора, които най-много са крали. Така, да влязат с пари в политиката. Но пак не ми се сбъдват мечтите, защото и да влязат с пари, те просто не могат да се сдържат да не крадат.  Ужас!

# 738
  • Мнения: 2 837
"Той пари си има, би следвало да не е подкупен, да не се изкушава лесно, да не се главозамайва от имане и т.н."
Този аргумент се повтаря от 1989 г. насам. Той обаче не се доказва от практиката - само да си спомним, че именно с тази мантра Симеон Втори се върна в политиката. Хората с много пари никога не смятат, че нямат нужда от още. Човешкото око е ненаситно. И повечето съвременни български политици не са дошли бедни на власт.
От съществена важност за това да няма корупция в големи размери са разделението на властите и работещите институции. Това липсва в България.

# 739
  • Мнения: 11 747
Много сладко дете е Николчето, аз намирам за много хубава, но какви секси стойки и чупки, на 5 години... Май има обратна захапка.

# 740
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт